REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

We wtorek dyżur telefoniczny ZUS. Tematem świadczenia 800+ oraz aplikacja mZUS

Fot. Mat. prasowe

Oddział ZUS w Jaśle zaprasza 28 maja br., w godz. od 10 do 12, pod numerem telefonu 693-629-041, na dyżur telefoniczny na temat świadczenia 800+ oraz aplikacji mZUS.

Jak informuje Wojciech Dyląg, rzecznik prasowy ZUS w regionie, podczas dyżuru będzie można uzyskać informacje na temat: jak złożyć wnioski na Platformie Usług Elektronicznych lub w aplikacji mZUS, kto i kiedy może składać wniosek do ZUS o świadczenie wychowawcze 800+, jak zainstalować, w jaki sposób uwierzytelnić aplikację mZUS, aby złożyć wniosek o świadczenie i jak ją połączyć z kontem na PUE ZUS? Jakie są korzyści z przekazywania emerytur i rent na konto banków? Jak dokonać zmiany sposobu wypłaty świadczenia?

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin