REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 23 lutego 2024

Z nożem w ręce groził ekspedientkom i żądał pieniędzy. Policja zatrzymała 35-latka z Jarosławia

Skuty kajdankami mężczyzna prowadzony przez policjanta do aresztu.
Podejrzany 35-letni mężczyzna z Jarosławia trafił do aresztu (Fot. KPP Jarosław)

Zamaskowany mężczyzna z nożem ręce groził ekspedientkom w dwóch sklepów w Jarosławiu. Policja zatrzymała podejrzanego o te przestępstwa 35-latka. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu. do wymuszenia rozbójniczego  w jednym ze sklepów w Jarosławiu doszło w środę, 17 stycznia.

Zamaskowany mężczyzna, który trzymał w ręce nóż, zażądał od ekspedientki pieniędzy. Kiedy jego żądanie zostało spełnione, sprawca uciekł.

Tego samego dnia pojawił się w kolejnym sklepie. Tam jednak sprzedająca zaczęła wołać o pomoc, więc mężczyzna uciekł bez gotówki.

 – Jarosławscy kryminalni bardzo dokładnie sprawdzili  wszystkie zebrane w sprawie informacje i przeanalizowali zabezpieczone nagrania z monitoringu.

Już kolejnego dnia, zidentyfikowali i zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z tymi zdarzeniami. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Jarosławia.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu – informuje asp. szt. Anna Długosz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

W prokuraturze 35-latek usłyszał zarzut wymuszenia rozbójniczego i usiłowania wymuszenia rozbójniczego. Sąd zdecydował, że 35-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin