Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

Filmowe Poranki w rzeszowskim kinie Helios. Wśród atrakcji spotkanie z psim behawiorystą

W niedzielę będzie można spotkać psiego bahawiorystę, który odwiedzi kino Helios ze swoją podopieczną. (Fot. Kino Helios)

Już w niedzielę, 25 lutego od godz. 9.45 w rzeszowskim kinie Helios (al. Powstańców Warszawy 14) czekać będzie na najmłodszych kolejna porcja – nie tylko filmowych – niespodzianek.

Atrakcje w holu kina potrwają od godz. 9.45 do 10.30. Będą zabawy i animacje.

Już na dużym ekranie, zagoszczą „Tomek i Przyjaciele” (cz. 4). To animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek.

(Fot. Kino Helios)

Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.

Od godz. 10.30 zaprezentowany zostanie zestaw bajek:

  • Kamcia ładuje baterie
  • Draka ze skunksem
  • Nowy plan
  • Dylemat Diesla
  • Pomocny Bernard
  • Pomylone imiona
W kinowym holu nie zabraknie zabaw oraz animacji. (Fot. kino Helios)

Niezwykłą atrakcją będzie spotkanie z psim behawiorystą – Sławkiem Piętą, który odwiedzi kino Helios ze swoją podopieczną. Opowie o żywieniu psów, szkoleniu, wychowaniu oraz jak radzić sobie z problemami w codziennym życiu z pieskiem.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Więcej na stronie kina Helios. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin