REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Donald Tusk w bastionie PiS-u. Spotka się z mieszkańcami Rzeszowa i Przemyśla

Donald Tusk na marszu 4 czerwca w Warszawie.
Idziemy do tych wyborów po to, by zwyciężyć – zadeklarował w Warszawie Donald Tusk. (Fot. Dawid Zuchowicz/Agencja Wyborcza.pl)

Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej, największej partii opozycyjnej, przyjedzie na Podkarpacie. Spotka się z mieszkańcami Rzeszowa i Przemyśla.

Po sukcesie Marszu Miliona Serc w Warszawie Donald Tusk postanowił, że porwie się na jeszcze większe wyzwanie, czyli przyjazd na Podkarpacie, do regionu uważanego za tzw. bastion PiS-u.

Donald Tusk w Rzeszowie i Przemyślu

W czwartek Donald Tusk pojawi się w murach Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie przy ul. Cegielnianej 14 (hala sportowa w budynku C). Spotkania rozpocznie się o godz. 17. Sala została wynajęta na spotkanie od uczelni. Może się w niej zmieścić ok. 500 – 600 osób.

Komu nie uda się spotkać z liderem Platformy Obywatelskiej w Rzeszowie, jest jeszcze na to szansa w piątek w Przemyślu. Spotkanie zaplanowano na godz. 17 w hali sportowej POSIR przy ul. Mickiewicza 30.

Obydwa spotkania są otwarte i darmowe. Przyjść może każdy.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin