REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Hebel ponownie przy Wyspiańskiego

Maksymilian Hebel podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o następny sezon. (Fot. CWKS Resovia S.A.)

Włodarze spadkowicza z Fortuna 1. Ligi sfinalizowali pierwszy transfer tego lata. W nadchodzącym sezonie barw Resovii bronił będzie Maksymilian Hebel. Tym samym ofensywny pomocnik po raz drugi zameldował się przy Wyspiańskiego, gdzie ostatnio grał 2,5 roku temu.

PIŁKA NOŻNA. BETCLIC 2. LIGA

Maksymilian Hebel był testowany przez „Pasiaków” niemal od początku letniego okresu przygotowawczego po tym, jak zakończył mu się kontrakt w Odrze Opole, z którą związany był w minionej kampanii. 27-latek na zapleczu Ekstraklasy w barwach opolan wystąpił w 17 spotkaniach o punkty, strzelając 1 bramkę. Ofensywny pomocnik wraca do Resovii po blisko 3 latach, kiedy w sezonie 2021/22 odszedł do III-ligowej wówczas Wieczystej Kraków. W ekipie z Wyspiańskiego przez okres 2 lat zagrał w 51 meczach ligowych, w których zdobył 8 goli, przyczyniając się do awansu biało-czerwonych do I ligi w 2020 roku. Hebel związał się z nowym-starym klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

W środę działacze Resovii zakontraktowali również nowego bramkarza. Do zespołu Jakuba Żukowskiego dołączył 16-letni Jakub Tetyk. Występujący między słupkami zawodnik w poprzednich rozgrywkach grał dla III-ligowej Gedanii Gdańsk, gdzie 28 razy pojawił się na murawie. Z nowym pracodawcą podpisał trzyletnią umowę.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin