REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 20 lipca 2024

Resovia gorsza od beniaminka PKO BP Ekstraklasy

Mecz z Motorem był dla Resovii trzecim sparingiem tego lata. (Fot. CWKS Resovia S.A.)

W trzecim meczu kontrolnym Resovia zagrała w Lublinie z miejscowym Motorem. Beniaminek PKO BP Ekstraklasy skromnie wygrał po golu z pierwszej połowy. W ekipie „Pasiaków” na placu gry pojawiało się kilku zawodników testowanych.

PIŁKA NOŻNA. BETCLIC 2. LIGA

Przeciwnik piłkarzy Jakuba Żukowskiego rozgrywał tego dnia dwa mecze sparingowe, a o oprócz Resovii lublinianie mierzyli się ze Zniczem Pruszków, i to w tym spotkaniu motorowcy zagrali mocniejszym składem. W starciu zaś z rzeszowianami szansę dostało m.in. kilku młodych zawodników z lubelskiej akademii. Podobnie było w zespole przyjezdnych, w którym oprócz resoviackiej młodzieży, swoje umiejętności demonstrowało czterech testowanych piłkarzy. Z powodu drobnego urazu w tym pojedynku nie mógł wystąpić Maciej Górski.

Drużyna z Wyspiańskiego 22 ma jeszcze w planie do rozegrania dwa mecze kontrole, do których przystąpi 12 lipca. Biało-czerwoni staną w szranki z Wieczystą Kraków i Siarką Tarnobrzeg.

Motor Lublin – Resovia 1-0 (1-0)

1-0 N’ Diaye (23.)

Resovia: Gliwa – Rębisz, Bondarenko, Buchał, Adamski, Wasiluk, Urynowicz, Pieniążek, Eizenchart, Mazek, Mikrut oraz Dziurgot, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Bąk, Zybała, Kanach, Jaroch, zawodnik testowany, zawodnik testowany

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin