REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Resovia zacznie z Wieczystą

Tak przedstawia się mapa zespołów 2. ligi. (Fot. CWKS Resovia S.A./Facebook)

PZPN opublikował pełny terminarz 2-ligowych rozgrywek na sezon 2024/2025. Spadkowicz z Fortuna 1. Ligi Resovia rozpocznie ligowe zmagania z beniaminkiem, Wieczystą Kraków.

PIŁKA NOŻNA. 2. LIGA

Pierwsza kolejka trzeciego szczebla rozgrywek rozpocznie się podobnie jak w PKO BP Ekstraklasie i Fortuna 1. Lidze, a więc w przedostatni weekend lipca (20-21.07.). Nasz jedyny przedstawiciel w tej klasie rozgrywkowej – Resovia inauguracyjne spotkanie rozegra w Krakowie, gdzie zostanie podjęta przez miejscową Wieczystą. W następnym meczu „Pasiaki” na Stadionie Miejskim w Rzeszowie zmierzą się z Chojniczanką. Pierwsza część sezonu potrwa do 23-34 listopada, a biało-czerwoni w kolejce rozegranej awansem zakończą granie w 2024 roku wyjazdowym pojedynkiem z ekipą z Chojnic.

Koniec rozgrywek 2. ligi zaplanowano na weekend: 7-8 czerwca. Rzeszowianie wówczas zmierzą się w delegacji z Wisłą Puławy.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin