Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

Jest następca Stephane’a Antigi

Michal Masek ma zastąpić trenera Stephane’a Antigę w Rzeszowie. (Fot. TAURON Liga)

41-letni Słowak Michal Masek będzie następcą Stephane’a Antigi, który po pięciu sezonach spędzonych w Rzeszowie odchodzi do Włoch.

SIATKÓWKA. TAURON LIGA

Antiga w klubie z Rzeszowa pracuje od 2019 roku i doprowadził go czterech srebrnych medali TAURON Ligi. Zdobył z nim Puchar Polski i dwukrotnie Superpuchar Polski. W tym sezonie wciąż ma szansę na powiększenie dorobku, zwłaszcza zdobycie upragnionego mistrza Polski. Bez względu na wyniki trener Antiga podjął już decyzję, że nie przedłuży umowę z klubem z Rzeszowa wybierając włoski kierunek (Savino del Bene Scandicci).

Jego następcą będzie dobrze znany w Polsce Słowak Michal Masek, który od dwóch lat prowadzi zespół z Wrocławia. Największe sukcesy Masek święcił prowadząc ŁKS Commercecon Łódź – mistrzostwo Polski (2019), wicemistrzostwo (2018) i brązowy medal (2021). Ma też na koncie mistrzostwo Polski w 2014 roku z Chemikiem Police, gdzie był asystentem. Od 2022 roku jest szkoleniowcem reprezentacji Słowacji. Jego żoną jest czeska rozgrywająca, Lucie Mühlsteinová.

Zmian będzie więcej

Nie tylko zmiany w sztabie trenerskim (asystentem Michala Maska będzie współpracującym z nim od lat, Bartłomiej Bartodziejski) szykują się w zespole z Rzeszowa. W przyszłym sezonie Ann Kalandadze grać będzie w Galatasaray Stambuł.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin