REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Kolejne pożegnanie w Asseco Resovii

(Fot. Asseco Resovia)

Jakub Lewandowski nie będzie występował w barwach Asseco Resovii Rzeszów w przyszłym sezonie PlusLigi. Środkowy ze względu na kontuzje: Krzysztofa Rejno, Bartłomieja Mordyla i Jakuba Kochanowskiego dołączył do tego zespołu w trakcie sezonu 2023/2024 i sięgnął z nim po Puchar CEV.

SIATKÓWKA. PLUSLIGA

– Jakub zasilił drużynę w trakcie minionego sezonu pomagając w czasie kontuzji pozostałych środkowych. Dziękuję Kubie za jego pracę i zaangażowanie podczas treningów i meczów. Życzę mu wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w karierze zawodowej – mówi ma mediach społecznościowych klubu, Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii. Lewandowski w zespole z Rzeszowa w PlusLidze zagrał w czterech meczach, zdobywając 11 punktów (w ataku osiągnął 75 proc. skuteczności. Wcześniej klub oficjalnie pożegnał trenera Giampaolo Medeiego, Yacine Louatiego, Toreya DeFalco i Bartłomieje Mordyla.

PRZECZYTAJ TEŻ: Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii: teraz nasza drużyna będzie zbudowana nieco inaczej

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin