Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

W sobotę trening przy Hetmańskiej!

Żużlowcy Texom Stali Rzeszów na torze
W sobotę w Rzeszowie planowany jest pierwszy w tym roku trening żużlowców (Fot. Wit Hadło)

Jeśli tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne – a na to się zanosi – rzeszowscy żużlowcy już w tę sobotę planują przeprowadzić pierwszy w tym roku trening na torze przy ul. Hetmańskiej. Tak przynajmniej wynika z zapowiedzi przedstawicieli rzeszowskiego klubu.

ŻUŻEL. METALKAS 2. EKSTRALIGA

Rzeszów był zazwyczaj jednym z ostatnich miast w kraju, w którym zaczynał się żużlowy sezony. Tym razem ma być inaczej! Jeśli planowane na 24 lutego próbne jazdy dojdą do skutku, będzie on pierwszym w tym roku ośrodkiem żużlowym w Polsce, w którym odbył się trening żużlowy.

Gęba uśmiechnięta, bo już w sobotę pierwszy trening na naszym torze. Trening w lutym? A jednak – napisał w mediach społecznościowych Paweł Piskorz, menedżer Texom Stali Rzeszów.

Na tę chwilę nie wiadomo, kto miałby wziąć udział w premierowych próbnych jazdach, a także o której godzinie miałyby się one rozpocząć. O szczegółach będziemy informować

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin