Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

To już pewne! W sobotę o godz. 11 trening żużlowców Texom Stali przy Hetmańskiej

W piątek na torze przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie trwały intensywne prace przed zaplanowanym na sobotę treningiem (Fot. Marcin Jeżowski)

– W sobotę o godz. 11 wyjeżdżamy na swój tor! – powiedział nam Paweł Piskorz, menedżer Texom Stali Rzeszów.

ŻUŻEL. METALKAS 2. EKSTRALIGA

W piątek na rzeszowskim torze trwały intensywne prace, mające na celu przygotować go do sobotnich jazd. Nie przeszkodziły w tym drobne opady deszczu, jakie miały miejsce do południa.

Warto podkreślić, że rzeszowscy żużlowcy będą pierwszymi w Polsce, którzy w tym roku wyjadą na swój domowy tor.

(Fot. Marcin Jeżowski)

Menedżer rzeszowian nie chciał zdradzić, kogo zobaczymy na sobotnim treningu, ale zdradza inny szczegół.

– Na pewno nie skończy się na jednym treningu, bowiem kolejne mamy zaplanowane również na przyszły tydzień – informuje Paweł Piskorz.

Prognozy pogody na przyszły tydzień dla stolicy Podkarpacia są optymistyczne, tak więc przy Hetmańskiej szykuje się w najbliższych dniach sporo jazdy. A to wszystko jeszcze w lutym!

W piątek na torze przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie trwały intensywne prace przed zaplanowanym na sobotę treningiem (Fot. Marcin Jeżowski)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin