REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Basen przy ul. Matuszczaka świętuje urodziny. Trzy godziny pływania za złotówkę!

Skoki do wody na basenie przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie
Rzeszowski basen przy ul. Matuszczaka będzie w ten weekend świętował swoje 1. urodziny. (Fot. Wit Hadło)

To będą pierwsze urodziny basenu przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie. Świętować będzie można cały weekend. Z tej okazji na pływaków czekają promocje i atrakcje.

Basen przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie po remoncie otworzono 1 grudnia 2023 roku. Głównym elementem pływalni są wieże do skoków do wody (1 m, 3 m, 5 m, 7,5 m i 10 m) i dwie trampoliny na wysokości 1 m i 3 m. Na oficjalnym otwarciu, kilkanaście dni później, pojawiła się mistrzyni olimpijska, Otylia Jędrzejczak.

Huczne urodziny będą trwać na basenie przez dwa dni: w sobotę (25 listopada) oraz w niedzielę (26 listopada). Wówczas za wejście na trzy godziny trzeba będzie zapłacić symboliczną złotówkę.

W sobotę w godz. 12 – 13 będzie możliwe wykonanie skoku z wieży pod okiem trenera skoków do wody (zapisy na skoki z wieży pod numerem tel.: 17-748-14-10). Natomiast o godz. 16 będzie można podziwiać mecz piłki wodnej, pokaz pływacki, pokaz skoków wody i pokaz triathlonu.

W niedzielę od godz. 9 do  14, na pływalni odbędzie się „Maraton Pływacki z sercem”. Zapisy na maraton dostępne na stronie www.z-sercem.com lub pod numerem telefonu 602-319-744.

_____

ZOBACZ TAKŻE: Jaki będzie aquapark w Rzeszowie?

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin