Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Basen przy ul. Matuszczaka świętuje urodziny. Trzy godziny pływania za złotówkę!

Skoki do wody na basenie przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie
Rzeszowski basen przy ul. Matuszczaka będzie w ten weekend świętował swoje 1. urodziny. (Fot. Wit Hadło)

To będą pierwsze urodziny basenu przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie. Świętować będzie można cały weekend. Z tej okazji na pływaków czekają promocje i atrakcje.

Basen przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie po remoncie otworzono 1 grudnia 2023 roku. Głównym elementem pływalni są wieże do skoków do wody (1 m, 3 m, 5 m, 7,5 m i 10 m) i dwie trampoliny na wysokości 1 m i 3 m. Na oficjalnym otwarciu, kilkanaście dni później, pojawiła się mistrzyni olimpijska, Otylia Jędrzejczak.

Huczne urodziny będą trwać na basenie przez dwa dni: w sobotę (25 listopada) oraz w niedzielę (26 listopada). Wówczas za wejście na trzy godziny trzeba będzie zapłacić symboliczną złotówkę.

W sobotę w godz. 12 – 13 będzie możliwe wykonanie skoku z wieży pod okiem trenera skoków do wody (zapisy na skoki z wieży pod numerem tel.: 17-748-14-10). Natomiast o godz. 16 będzie można podziwiać mecz piłki wodnej, pokaz pływacki, pokaz skoków wody i pokaz triathlonu.

W niedzielę od godz. 9 do  14, na pływalni odbędzie się „Maraton Pływacki z sercem”. Zapisy na maraton dostępne na stronie www.z-sercem.com lub pod numerem telefonu 602-319-744.

_____

ZOBACZ TAKŻE: Jaki będzie aquapark w Rzeszowie?

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin