REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Loty z Rzeszowa do Monachium dwa razy dziennie

Samolot Lufthansy na rzeszowskim lotnisku
Od 31 marca Lufthansa będzie oferować aż 14 połączeń tygodniowo z Jasionki. (Fot. Waldemar Mazgaj/port lotniczy Rzeszów-Jasionka)

Od 31 marca Bombardiery Lufthansy będą się pojawiać w Jasionce dwa razy częściej niż ostatnio. Linia zaplanowała, że loty z Rzeszowa do Monachium na wiosnę będą wykonywane dwa razy dziennie.

Niemiecki przewoźnik z codziennymi lotami na rzeszowskie lotnisko wrócił po pandemicznej przerwie w kwietniu 2023 roku.

– Sprawdziły się nie tylko w świecie biznesu, ale też wśród podróżnych udających się na egzotyczne wakacje, czy na weekendowe city breaki – mówi Bartosz Górski, wiceprezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Od 31 marca Lufthansa będzie oferować aż 14 połączeń tygodniowo. Do południowej rotacji (obecnie: o 11:00 z lotniska Franza Josefa Straussa, na 12:25 w Jasionce oraz o 13:00 z Rzeszowa i na 14:30 w stolicy Bawarii), Lufthansa dokłada wieczorne połączenie z Niemiec o 21:50 – lądowanie o 23:15, oraz poranne z Jasionki o 6:05 – w Monachium na 7:35. Rejsy są realizowane samolotami Bombardier CRJ-900, zabierającymi na pokład do 90 pasażerów.

Co ważne – z Monachium na niemal wszystkie kontynenty lata ponad 60 linii lotniczych. Dzięki temu pasażerowie startujący z Jasionki mogą się wybrać w dalszą podróż do np. Nowego Jorku, Meksyku, Tokio, Bangkoku, Delhi czy Kairu. A także do większości ważnych europejskich portów lotniczych.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin