Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 14 kwietnia 2024

Można już jeździć przez tory na Myśliwskiej

Przejazd kolejowy na ulicy Myśliwskiej w Rzeszowie
Można znów jeździć przez tory na Myśliwskiej. (Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa)

Przebudowę przejazdu kolejowego na ul. Myśliwskiej w Rzeszowie udało się zakończyć szybciej niż planowano. Kierowcy jeżdżą przez tory od piątku, dzisiaj na trasy wróciły autobusy MPK.

Przejazd kolejowy przy Myśliwskiej przebudowano w ramach rozbudowy ulicy Warszawskiej w Rzeszowie. Prace rozpoczęły się 5 czerwca, przejazd od tego czasu był zamknięty, a mieszkańcy osiedli Pogwizdów Nowy i Miłocin Św. Huberta zmuszeni byli do korzystania z objazdów. Trasy zmieniły też jeżdżące tamtędy autobusy miejskiej komunikacji.

Remont udało się zakończyć o kilka dni wcześniej niż było to w planach. Przejazd kolejowy na Myśliwskiej, zamiast 20 czerwca, otwarto już wczoraj. Od dziś na stałe trasy wróciły autobusy MPK.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin