REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Donald Tusk przyjedzie do Tarnobrzega. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich

Donald Tusk, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, na spotkaniu z mieszkańcami Kleosina.
Donald Tusk, przewodniczący PO, przyjedzie w poniedziałek do Tarnobrzega. Na zdjęciu spotkanie z mieszkańcami Kleosin. (Fot. FB/Donald Tusk)

W przyszłym tygodniu Donald Tusk, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, odwiedzi województwo podkarpackie. Na poniedziałek, 24 kwietnia, zaplanowano otwarte spotkanie z jego udziałem w Tarnobrzegu, w którym będzie mógł uczestniczyć każdy chętny.

Lider PO od kilku miesięcy odwiedza kolejne województwa. Teraz czas na Podkarpacie. Spotkania odbywają się w ramach akcji „Tu Jest Przyszłość”.

Politycy Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu

Wizyta w Tarnobrzegu odbędzie się 24 kwietnia, o godz. 17, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 (ul. Kopernika). Tego samego dnia do Rzeszowa przyjadą inni politycy PO, m.in. Michał Szczerba i Dariusz Joński. Spotkanie z nimi odbędzie się o godz. 18.30 w restauracji Sabatini (al. Piłsudskiego 17).

Również w poniedziałek zorganizowane zostaną spotkania z politykami Platformy Obywatelskiej w innych częściach naszego regionu. W ten dzień 80 parlamentarzystów spotka się z różnymi grupami społecznymi, m.in. z seniorami i przedsiębiorcami. We wtorek w Rzeszowie odbędzie się z kolei zamknięte posiedzenie klubu Koalicji Obywatelskiej. Prawdopodobnie weźmie w nim udział także Donald Tusk. Spotkanie ma być transmitowane online.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin