REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 grudnia 2023

Donald Tusk przyjedzie do Tarnobrzega. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich

Donald Tusk, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, na spotkaniu z mieszkańcami Kleosina.
Donald Tusk, przewodniczący PO, przyjedzie w poniedziałek do Tarnobrzega. Na zdjęciu spotkanie z mieszkańcami Kleosin. (Fot. FB/Donald Tusk)

W przyszłym tygodniu Donald Tusk, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, odwiedzi województwo podkarpackie. Na poniedziałek, 24 kwietnia, zaplanowano otwarte spotkanie z jego udziałem w Tarnobrzegu, w którym będzie mógł uczestniczyć każdy chętny.

Lider PO od kilku miesięcy odwiedza kolejne województwa. Teraz czas na Podkarpacie. Spotkania odbywają się w ramach akcji „Tu Jest Przyszłość”.

Politycy Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu

Wizyta w Tarnobrzegu odbędzie się 24 kwietnia, o godz. 17, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 (ul. Kopernika). Tego samego dnia do Rzeszowa przyjadą inni politycy PO, m.in. Michał Szczerba i Dariusz Joński. Spotkanie z nimi odbędzie się o godz. 18.30 w restauracji Sabatini (al. Piłsudskiego 17).

Również w poniedziałek zorganizowane zostaną spotkania z politykami Platformy Obywatelskiej w innych częściach naszego regionu. W ten dzień 80 parlamentarzystów spotka się z różnymi grupami społecznymi, m.in. z seniorami i przedsiębiorcami. We wtorek w Rzeszowie odbędzie się z kolei zamknięte posiedzenie klubu Koalicji Obywatelskiej. Prawdopodobnie weźmie w nim udział także Donald Tusk. Spotkanie ma być transmitowane online.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin