Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

W poniedziałek rozpoczął się remont 10 ulic. Są utrudnienia

Remont drogi. (Fot. pixabay)

W poniedziałek, 3 kwietnia, w Tarnobrzegu rozpoczął się remont dziesięciu dróg i związana z nim czasowa organizacja ruchu. Poruszanie się po mieście będzie utrudnione, a na wielu odcinkach zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

Zaplanowane remonty dotyczą tarnobrzeskich ulic: Kochanowskiego, Moniuszki, Marii Curie-Skłodowskiej, Kwiatkowskiego, Kazimierza Wielkiego, Zwierzyniecka, Dąbrowskiej, za które odpowiada firma z Kraśnika. Ulicami Tarnowskiego, Marczaka oraz Konfederacji Dzikowskiej zajmie się przedsiębiorstwo z Mińska Mazowieckiego.

Jak informuje tarnobrzeski magistrat, na zdecydowanej większości tych ulic nastąpi zamknięcie jednego pasa jezdni i zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy, który odbywać się będzie pasem sąsiednim.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin