REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Pindroch nie będzie dłużej bramkarzem Resovii

Branislaw Pindroch rozegrał dla Resovii 78 meczów. (Fot. CWKS Resovia S.A.)

Po trzech latach gry w trykocie Resovii w kolejnym sezonie między słupkami biało-czerwonych nie stanie Branislav Pindroch. Słowackiemu bramkarzowi 30 czerwca kończy się kontrakt, który nie zostanie przedłużony.

PIŁKA NOŻNA. 2. LIGA

32-letni piłkarz zawodnikiem „Pasiaków” był od sezonu 2021/22, kiedy przyszedł do klubu z Wyspiańskiego 22, opuszczając Raków Częstochowa. Przez trzy sezony Słowak rozegrał dla rzeszowskiej ekipy 78 spotkań. W minionych rozgrywkach pojawił się na boiskach Fortuna 1. Ligi 18-krotnie, puszczając 31 bramek. Kontrakt słowackiego golkipera obowiązujący do końca czerwca nie zostanie przedłużony.

Branislav Pindroch to już szósty zawodnik, który opuścił szeregi resoviaków. Wcześniej z drużyną pożegnali się: Kelechukwu Ibe-Torti, Edvin Muratović, Dylan Lempereur, Bartłomiej Ciepiela oraz Jerzy Tomal.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin