REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 21 czerwca 2024

Gabriela Orvošová odchodzi z Rzeszowa

(Fot. TAURON Liga)

W przyszłym sezonie w barwach PGE Rysice Rzeszów nie zagra już Gabriela Orvošova. Czeska atakująca na Podkarpaciu występowała przez ostatnie dwa sezony zdobywając Superpuchar Polski i dwa srebrne medale.

SIATKÓWKA. TAURON LIGA

Czeszka przez dwa lata w Rzeszowie zdobyła 842 punkty w 56 meczach TAURON Ligi. W minionym sezonie sześciokrotnie wybierano ją MVP. W klasyfikacji najlepiej punktujących i atakujących TAURON Ligi zajęła trzecie miejsce. Do Rzeszowa trafiła z BKS-u BOSTIK Bielsko-Biała, gdzie grała w sezonach 2020-2022. Czeszka w sezonie 2024/2025 występować ma w lidze tureckiej.

Przypomnijmy, że klub z Rzeszowa opuściły już Ann Kalandadze, Anna Obiała, Gabriela Makarowska-Kulej, Weronika Szlagowska, Amanda Coneo, Julia De Paula, Wiktoria Kowalska oraz sztab trenerski Stephane Antiga i Bartłomiej Dąbrowski. Na kolejny sezon w Rzeszowie zostają Katarzyna Wenerska, Aleksandra Szczygłowska, Magdalena Jurczyk, Weroniki Centki-Tietianiec, Magda Kubas.

PRZECZYTAJ TEŻ: Reprezentacja Polski nie do zatrzymania

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin