REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Karolina Fedorek w DevelopResie

Fot. DevelopRes

30-letnia Karolina Fedorek w sezonie 2024/2025 reprezentować będzie barwy DevelopResu Rzeszów. Mierząca 185 cm środkowa na Podkarpacie trafiła z Energii MKS-u Kalisz.

SIATKÓWKA. TAURON LIGA

Karolina Fedorek będzie czwartą środkową w zespole z Rzeszowa obok Magdaleny Jurczyk, Weroniki Centki-Tietianiec i Agnieszki Korneluk. – Bardzo cieszę się, że dołączam do zespołu z Rzeszowa. Zawsze chciałam rywalizować o najwyższe cele, a klub KS Developres Rzeszów od kilku lat udowadnia, że potrafi to robić. Już nie mogę się doczekać występów w hali Podpromie przed Rzeszowską publicznością, która bardzo często  imponowała mi frekwencją i dopingiem. Liczę na was drodzy kibice i w tym sezonie, do zobaczenia już we wrześniu! – mówiła cytowana na internetowej stronie klubu z Rzeszowa, nowa środkowa.

Karolina Fedorek jest córką Piotra Sowisza byłego piłkarza m.in. Odry Wodzisław Śl. Czy Tłoków Gorzyce. Przygodę z siatkówką zaczynała w KS Zorzy Wodzisław Śląski. Od 2019 roku występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najpierw przez trzy lata grał w zespole #Volley Wrocław, a od sezonu 2022/2023 w Energii MKS Kalisz. W ub. rozgrywkach TAURON Ligi Fedorek wystąpiła w 26 meczach zdobywając 336 punktów (193 atakiem, 50 blokiem, 13 asów serwisowych)

Karolina Fedorek jest trzecią oficjalnie ogłoszoną nową zawodniczką DevelopResu po środkowej Agnieszce Korneluk i rozgrywającej Karinie Chmielewskiej. Z poprzedniego sezonu w kadrze zespołu pozostały natomiast: Magdalena Jurczyk, Katarzyna Wenerska, Aleksandra Szczygłowska, Weronika Centka, Magda Kubas.

PRZECZYTAJ TEŻ: Cztery siatkarki DevelopResu Rzeszów zagrają na igrzyskach olimpijskich

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin