REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 19 czerwca 2024

Magda Kubas zostaje na kolejny sezon

(Fot. Tauron Liga)

Rzeszowski klub oficjalnie potwierdził, że Magda Kubas nadal będzie występować w zespole PGE Rysice Rzeszów. Miniony sezon 2023/2024 dla 20-letniej libero był pierwszym w barwach podkarpackiej ekipy.

SIATKÓWKA. TAURON LIGA

Magda Kubas mimo, że nie miała zbyt wielu okazji do zaprezentowania się na boisku (wystąpiła w 13 meczach grając w 24 setach) uważa sezon za udany.

Sporo zyskałam w tym sezonie – mówi, libero PGE Rysic. – Nie tylko od Oli mogłam coś wyciągnąć dla siebie. Z każdego treningu starałam się zebrać jak najwięcej. Kolejny sezon klub jest w finale. Jesteśmy zespołem topowym, który nie ma tego srebra przez przypadek tylko jest w tej czołówce i widać, że ta praca owocuje – mówi.

Kubas podkreśla też, że bycie zmienniczką ją nie satysfakcjonuje. – Będę nadal pracować ciężko, łapać wszystkie wskazówki od Oli, bo jest już bardzo doświadczoną zawodniczką i wszystko co mi przekazuje staram się wykorzystać – dodaje.

Przypomnijmy, że na kolejny sezon zostają w Rzeszowie: Katarzyna Wenerska, Aleksandra Szczygłowska, Magdalena Jurczyk, i Weronika Centka-Tietianiec. Z kolei ekipę wicemistrzyń Polski opuściły: Anna Obiała, Ann Kalandadze, Gabriela Orvosova, Gabriela Makarowska-Kulej, Weronika Szlagowska, Amanda Coneo, Julia De Paula, oraz sztab trenerski Stephane Antiga i Bartłomiej Dąbrowski.

PRZECZYTAJ TEŻ: Rekordowa frekwencja na meczach PGE Rysic

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin