REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 24 czerwca 2024

W rosyjskiej telewizji znowu straszą atakiem na Rzeszów. “Możemy zrobić to z łatwością”

Prezenter rosyjskiej telewizji Dmitry Kiselyov twierdzi, że Rosja może z łatwością zaatakować podrzeszowskie lotnisko. (źródło:.x.com @NOELreports screen)
Prezenter rosyjskiej telewizji Dmitry Kiselyov twierdzi, że Rosja może z łatwością zaatakować podrzeszowskie lotnisko. (źródło:.x.com @NOELreports screen z wideo)

To już kolejny raz, kiedy w propagandowej, rosyjskiej telewizji pada słowo Rzeszów, a zaraz po nim groźby ataku. Z ust prezentera Dmitrija Kisielowa padają słowa o “łatwym ataku na lotnisko w Rzeszowie”. 

Rosjanin miał oczywiście na myśli Port-Lotniczy w Jasionce. Jest ważnym strategicznym miejscem, z którego dostarczana jest m.in. broń dla walczących Ukraińców. 

Na początku lutego nagranie z programu z udziałem Dimitrija Kisielowa opublikował na platformie X NOELREPORTERS. Jest to niezależne medium, informujące o światowych konfliktach. Szczególnie pod lupą ma ono wojnę rosysjko-ukraińską. Na załączonym fragmencie wideo słyszymy, że atak na Rzeszów byłby łatwy, ale na razie nie nastąpi. 

– Ale najpierw trzeba ostrzec i wszystko wyjaśnić. To jest to, co robimy. Są granice – dodaje łaskawie prezenter rosyjskiej telewizji.

Niech coś eksploduje” w Rzeszowie

To nie pierwszy raz, kiedy Rosjanom w telewizji marzą się ataki na stolicę Podkarpacia. Rok temu deputowany do rosyjskiej dumy Konstantin Kazański zasugerował, że trzeba ukarać Polaków, za pomoc Ukrainie. Najlepiej, żeby atak był przeprowadzony w taki sposób, aby nie można było go połączyć z Moskwą. Prowadzący program zaczął dopytywać polityka:  

– Uderzenie rakietami w Rzeszów to za dużo, ale możemy doprowadzić do tego, że coś może eksplodować w Rzeszowie? Na co Konstantin Zatulin odpowiedział: Tak, niech eksploduje – odparł.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin