REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 24 czerwca 2024

80 lat Stali Rzeszów. Biało-niebiescy mają jubileuszowy herb

Tak prezentuje się jubileuszowy herb Stali Rzeszów (Fot. Stal Rzeszów)

Stal Rzeszów w 2024 roku obchodzi swoje 80-lecie. Z tej okazji przygotowano nowy, jubileuszowy herb biało-niebieskich, łączący historię i tradycję ze współczesnością.

Jubileuszowy herb Stali Rzeszów łączy w sobie historyczne elementy wcześniejszych herbów biało-niebieskich z nowoczesnością ostatniej, najnowszej odsłony najważniejszego elementu identyfikacji klubu.

Nawiązanie do historii

Nowy herb Stali Rzeszów nawiązuje do swoich poprzedników. Skrzydło żurawia w nowym herbie układa się na kształt litery „S”, która znajdowała się w centrum jednego z pierwszych herbów Stali.

Czcionka jest stylizowana na liternictwo z epoki pierwszego herbu z Żurawiem z lat 50. XX wieku zaś kolorystyka nawiązuje do tej z lat 70. i 80. XX wieku.

Dodatkowo herb Stali Rzeszów stworzony na 80-lecie klubu zawiera dodatkowe, specjalne i wyróżniające go elementy. Są nimi stylizowany na znak nieskończoności złoty napis „80 lat” oraz złoty i symetryczny wieniec laurowy wokół herbu.

Źródło: Stal Rzeszów

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin