REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Resovia, Stal Stalowa Wola i Siarka Tarnobrzeg też nie zagrają w ten weekend

Na pierwszy rzut oka murawa stadionu przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie wyglądała nienajgorzej. Jednak o rozegraniu na niej meczu w bezpiecznych warunkach w sobotni wieczór nie mogło być mowy (Fot. FB Resovia)

Mecz Resovia – Wisła Płock zaplanowany na sobotę o godz. 20 na stadionie przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie został odwołany.

– Decyzją sędziów po zaczerpnięciu opinii delegata meczu spotkanie Fortuna 1 Liga Resovii z Wisła Płock które miało rozpocząć się o godz. 20:00, z powodu złego stanu murawy, zalegającej wody i obfitych opadów śniegu zostało odwołane – informuje rzeszowski klub.

Inni też przegrali z zimą

Wcześniej z powodu ataku zimy nie odbyły się też dwa inne zaplanowane na sobotę mecze z udziałem podkarpackich drużyn.

W PKO BP Ekstraklasie odwołano spotkanie 17. kolejki pomiędzy PGE Stalą Mielec i ŁKS-em Łódź. W III lidze nie doszło do skutku zaległe spotkanie Świdniczanki z Siarką Tarnobrzeg.

Jeszcze w sobotę odwołano z kolei zaplanowany na niedzielę mecz w Stalowej Woli. W nim o II-ligowe punkty miejscowa Stal miała powalczyć z Wisłą Puławy.

Nowe terminy nierozegranych meczów zostaną wyznaczone w najbliższych dniach.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin