Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 22 maja 2024

Texom Stal Rzeszów ma nowego juniora. To Jakub Poczta

Jakub Poczta przez dwa najbliższe sezony będzie bronił barw Texom Stali Rzeszów (Fot. Stal Rzeszów)

Jakub Poczta został nowym zawodnikiem Texom Stali Rzeszów. 19-letni żużlowiec trafił do stolicy Podkarpacia na zasadzie transferu definitywnego z Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie stawiał swoje pierwsze żużlowe kroki.

Poczta związał się z rzeszowskim klubem dwuletnim kontraktem i będzie bronił jego braw w sezonach 2024 i 2025. W tym roku reprezentował on I-ligową Arged Malesę Ostrów Wlkp., w której wystąpił w 14 meczach (16 biegów), uzyskując średnią biegową na poziomie 0,813 pkt.

Poczta jest trzecim zawodnikiem, który dołączył do kadry beniaminka I ligi z Rzeszowa. Wcześniej warunki kontraktu z Texom Stalą Rzeszów uzgodnił Wiktor Rafalski i Nicki Pedersen.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin