REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 26 lutego 2024

To już dziś! Nicki Pedersen i spółka zaprezentują się kibicom

Drużyna Texom Stali od wtorku przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku, a już w piątek w Rzeszowie zaprezentuje się kibicom (Fot. FB H69 Speedway S.A.)

Wprost ze zgrupowania w Szczyrku żużlowcy Texom Stali Rzeszów przyjadą na prezentację drużyny na sezon 2024. Ta odbędzie się już w ten piątek (12 stycznia) o godz. 18 w Galerii Rzeszów.

ŻUŻEL. SPEEDWAY 2. EKSTRALIGA

– Takiej prezentacji, z taką pompą jeszcze w Rzeszowie nie było – zapewniał nie tak dawno na łamach Super Nowości Michał Drymajło, prezes H69 Speedway S.A.

Rzeszowianie od wtorku przybywają na zgrupowaniu w Szczyrku. – Zima nam niestraszna. Jedziemy w największe mrozy się hartować – mówił przed wyjazdem Paweł Piskorz, menedżer ekipy z Hetmańskiej.

Przyjechali wszyscy, łącznie z Pedersenem

Jej żużlowców oprócz treningów, przeszli także kompleksowe badania. Wśród zawodnik, którzy zameldowali się w Szczyrku był m.in. trzykrotny indywidualny mistrz świata, Nicki Pedersen.

Fot. Materiały prasowe

– Z przyjazdem Nickiego nie było żadnego problemu, wystarczył dosłownie jeden telefon. Zresztą podobnie, jak przy podpisaniu kontraktu. Atmosfera na zgrupowaniu jest wyśmienita. Wszyscy są mocno zmotywowani. A Nicki widać, że ma zapał i chce wyrosnąć na naszego lidera. Same treningi są bardzo urozmaicone. Przed nami choćby zajęcia z kadrą zapaśników, a będą miały na celu wyuczenie odpowiednich reakcji podczas upadków, których mam nadzieję, że w sezonie będzie jak najmniej – relacjonował dla Przeglądu Sportowego menedżer „Żurawi”.

Będzie się działo!

Podczas piątkowej prezentacji na kibiców czekać będzie wiele atrakcji. Będzie można m.in. zamienić kilka słów z zawodnikami, dostać autograf czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Będę też konkursy z pamiątkowymi nagrodami i niespodzianki. Generalnie będzie się działo!

Jak informują organizatorzy, piątkowa prezentacja będzie miała charakter multimedialnego show z elementami tańca, akrobatyki, muzyki i efektów specjalnych.

– Zapraszamy wszystkich kibiców na piątkową prezentację – zachęca Michał Drymajło, sternik rzeszowskiego speedwaya.

Imprezę poprowadzą znani dziennikarze żużlowi: Kinga Sylwestrzak oraz Mateusz Kędzierski.

Ci wszyscy, którzy nie będą mogli zjawić się w piątkowy wieczór w Galerii Rzeszów, będą mogli śledzić internetową transmisję z tego wydarzenia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin